Warsztaty Z Prawidłowego Odżywiania W Twojej Firmie. Pomożemy Ci Zadbać O Zdrowie I Efektywność Twoich Pracowników! Cena Już Od 200 zł !

W cenie:


Oferujemy warsztaty tematyczne z zakresu prawidłowego odżywiania, które przeprowadzimy w Twojej firmie.


Czas warsztatów do uzgodnienia od 1 do 8 godzin zegarowych.


W zależności od uzgodnionego czasu trwania poruszamy tematy takie jak:

- jaka dieta jest najlepsza dla twojego trybu pracy

- na które składniki diety zwrócić szczególną uwagę

- jak zmaksymalizować efektywność i zminimalizować zmęczenie w pracy

- składniki diety wpływające na kreatywność

- w jaki sposób radzić sobie z przygotowywaniem posiłków w pracy/do pracy

- jak czytać etykiety produktów i na co zwrócić szczególną uwagę

- czy suplementacja jest konieczna oraz które suplementy mogą być pomocne na danym stanowisku pracy

- obalanie popularnych mitów żywieniowych


Dodatkowo istnieje możliwość przeprowadzenia krótkich konsultacji indywidualnych z dietetykiem (15 minut/osobę), podczas których można skonsultować swój indywidualny problem i określić odpowiedni schemat działania.


W przypadku dodatkowych pytań lub propozycji warsztatu na inny temat zachęcamy do kontaktu.

about picture

Skontaktuj Się Z Nami! Przedstawimy Idealną Ofertę Dla Twojej Firmy!

mgr Adam Grdeń

Dietetyk

Ukończył dietetykę na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Aktualnie doktorant na Wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologii UP w Lublinie. Aktywnie zajmuje się działalnością dietetyczną przyjmując pacjentów wymagających stosowania indywidualnej diety lub chcących zmienić swój styl życia. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę podczas konferencji naukowych oraz szkoleń dietetycznych. Autor oraz współautor artykułów naukowych i popularnonaukowych publikowanych w renomowanych czasopismach. Aktywny sportowiec i trener Karate Kyokushin. W szczególnym stopniu interesuje go dietetyka sportowa. Interesuje się również rozwojem osobistym, nauką oraz kuchnią japońską. Propagator zdrowego stylu życia opartego na rozsądku i wynikach badań naukowych. Zdobywca I miejsca w Turnieju Wiedzy Dietetycznej "NUTRIADA 2019". Współwłaściciel firmy szkoleniowej EduNutrica.pl.

about picture

mgr Paula Grdeń

Dietetyk

Absolwentka dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Doktorantka na Wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologii UP w Lublinie. Dietetyk praktyk, który sprawuje indywidualną opiekę żywieniową nad pacjentami. Jej głównym celem jest przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych ludzi, która pomoże odzyskać bądź zachować zdrowie. Edukatorka żywieniowa, prowadząca prelekcje dietetyczne wśród najmłodszych i młodzieży. Czynna i bierna uczestniczka wielu konferencji naukowych. Autorka oraz współautorka wielu publikacji zarówno w czasopismach popularnonaukowych, jak i naukowych. Prywatnie pasjonatka gotowania, która uwielbia eksperymentować w kuchni tworząc własne dania. Zdobywczyni I miejsca w Turnieju Wiedzy Dietetycznej "NUTRIADA 2019". Współwłaścicielka firmy EduNutrica.pl.

about picture