Współpracują z nami:

Dołącz do grona naszych partnerów:

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy firmą oferującą szkolenia dla dietetyków, studentów dietetyki i kierunków pokrewnych, a także wszystkich innych osób zainteresowanych tematyką naszych szkoleń. Ponadto oferujemy zamknięte warsztaty z prawidłowego odżywiania dla każdego rodzaju firm, szkół oraz innych placówek publicznych i prywatnych. Przez nasze wydarzenia przewija się bardzo duża liczba osób związanych z tematem żywienia, suplementacji, aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia oraz przemysłu spożywczego.

 Jeśli któraś z grup wymienionych powyżej jest grupą docelową twojej firmy to współpraca z nami może pomóc Ci w dotarciu do szerokiej gamy odbiorców i lepiej wypromować Twój produkt lub usługę. 

Jesteśmy bardzo otwarci na współpracę z różnymi firmami, które w jakiś sposób wpasowują się w przedmiot naszej działalności, przy czym zastrzegamy sobie prawo do wyboru produktów/usług, które są zgodne z naszą polityką. 

Liczba partnerów jest ograniczona. Szczegółowa oferta partnerska zostanie przesłana w odpowiedzi na kontakt mailowy. Możesz również przesłać swoją propozycję, z którą z chęcią się zapoznamy.

about picture